Skip to content

تشخیص، مشاوره و درمان بیماری های گوارشی

مراقبت از سلامت شما تخصص ماست

طرف قرارداد با بیمه سازمان تامین اجتماعی

تماس با ما

دکتر عبدالقادر کهزادی در مطب شخصی (کلینیک گوارش دکتر کهزادی) در نوبت های صبح و بعد از ظهر مشغول به ارائه خدمات آندوسکوپی، کولونوسکوپی و بوتاکس معده هستند (به غیر از پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها و ایام تعطیل رسمی).

بیماران گرامی می توانند پس از برقراری تماس تلفنی (در ساعات کاری) با کلینیک و تعیین وقت ملاقات، در موعد مقرر و راس ساعت با همراه داشتن سوابق درمانی به کلینیک گوارش دکتر کهزادی مراجعه کرده و تحت معاینه پزشک قرار گیرند تا در صورت صلاحدید و تجویز دکتر کهزادی؛ مورد عمل(آزمایش) آندوسکوپی، کولونوسکوپی و یا هر دو مورد قرار گیرند.

*جهت انجام خدمات بوتاکس معده؛ اولین قدم برقراری تماس تلفنی با کلینیک گوارش دکتر کهزادی و دریافت مشاوره رایگان تلفنی می‌باشد. در صورت پذیرش، پس از دریافت وقت معاینه حضوری، مراجعین محترم می‌توانند روند درمانی خود را با آسودگی خاطر طی کنند.

مکان کلینیک گوارش دکتر عبدالقادر کهزادی (مطب پزشک) روی نقشه

فرم تماس سریع

پرسیدن عیب نیست.. ندانستن عیب است…

پس همین الان هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و یا درخواستی دارید از طریق همین فرم، خیلی ساده و دوستانه با ما در میان بگذارید.

تمامی مکاتبات شما در بستر امن وب و صرفا توسط تیم مشاوره کلینیک گوارش دکتر کهزادی و شخص دکتر قابل دریافت و مطالعه خواهد بود. پس با خیالی آسوده و بطور صریح سوال یا درخواست خود را مطرح فرمایید، تا در اسرع وقت پاسخ ما را از طریق ایمیل (به ایمیل آدرس وارد شده در همین فرم توسط شما) دریافت کنید. بی صبرانه منتظر دریافت پیام ها و بازخورد های شما عزیزان خواهیم بود.

*از صحت اطلاعات وارد شده جهت دریافت پاسخ از سمت ما، قبل از ارسال مطمئن شوید.