تشخیص، مشاوره و درمان بیماری های گوارشی

مراقبت از سلامت شما تخصص ماست

طرف قرارداد با بیمه سازمان تامین اجتماعی

تماس با ما

دکتر کهزادی؛ در نوبت صبح روزهای زوج در بیمارستان گاندی و سایر اوقات هفته (صبح و بعد از ظهر) در مطب شخصی (کلینیک گوارش دکتر کهزادی) مشغول به ادامه فعالیت هستند (بجز ۵ شنبه ها و ایام تعطیل).
مراجعین محترم و بیماران گرامی می توانند پس از برقراری تماس تلفنی (در ساعات کاری) با مطب و دریافت وقت ملاقات، در موعد مقرر و راس ساعت با همراه داشتن مدارک پزشکی بیمار به کلینیک گوارش دکتر کهزادی مراجعه کرده و تحت معاینه پزشک قرار گیرند تا در صورت صلاحدید و تجویز دکتر کهزادی؛ مورد عمل(آزمایش) آندوسکوپی، کلونوسکوپی و یا هر دو مورد قرار گیرند.

مکان کلینیک گوارش دکتر عبدالقادر کهزادی (مطب پزشک) روی نقشه

فرم تماس سریع

پرسیدن عیب نیست.. ندانستن عیب است…

پس همین الان هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و یا درخواستی دارید از طریق همین فرم، خیلی ساده و دوستانه با ما در میان بگذارید.

تمامی مکاتبات شما در بستر امن وب و صرفا توسط تیم مشاوره کلینیک گوارش دکتر کهزادی و شخص دکتر قابل دریافت و مطالعه خواهد بود. پس با خیالی آسوده و بطور صریح سوال یا درخواست خود را مطرح فرمایید، تا در اسرع وقت پاسخ ما را از طریق ایمیل (به ایمیل آدرس وارد شده در همین فرم توسط شما) دریافت کنید. بی صبرانه منتظر دریافت پیام ها و بازخورد های شما عزیزان خواهیم بود.

*از صحت اطلاعات وارد شده جهت دریافت پاسخ از سمت ما، قبل از ارسال مطمئن شوید.